Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana

Brzozowa, Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie

  • 95 000 zł
  • 600 m²
  • 158,33 zł/m²

Zdjęcie

Oliwia Stolarewi...

Skontaktuj się

Działka budowlana

Brzozowa, Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

95 000 zł

600 m²

158,33 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 5 maja 2026

95 000 zł 600 m² 158,33 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 95 000 zł (158,33 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo
  • Źródło: biuro nieruchomości: Magic Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: MAG-GS-23343

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY- NOWA WIEŚ WIELKA

Na sprzedaż atrakcyjna działka o regularnym kształcie, w spokojnym otoczeniu. Działka znajduje się przy lokalnej drodze, co zapewnia wygodny i bezpieczny dostęp. Zjazd przy restauracji Nova co maksymalnie minimalizuje korki dojazdowe. W sąsiedztwie znajdują się domy jednorodzinne, tereny zielone, niska spokojna zabudowa. To miejsce daje równowagę między ciszą a dostępem do infrastruktury. (...)

Agent

Oliwia Stolarewicz

799 050...

799 050 715

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

799 050...

799 050 715

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości