Działka budowlana
Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie
- 50 000 zł
- 1 070 m²
- 46,73 zł/m²
Renata Janiak
Skontaktuj się
Działka budowlana
Nowa Wieś Wielka, kujawsko-pomorskie
zaktualizowane:
6 maja 2026
Działka budowlana
Zaktualizowane: 6 maja 2026
50 000 zł 1 070 m² 46,73 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 50 000 zł (46,73 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 070 m²
- kształt: prostokąt; długość: 20m; szerokość: 55m; teren płaski, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg
- Źródło: biuro nieruchomości: Kancelaria Nieruchomości CLASS Sp. z o.o., zaktualizowane: 06.05.2026
- numer ogłoszenia: GS-14381-28
Lokalizacja
- Adres: Nowa Wieś Wielka, bydgoski, kujawsko-pomorskie
- Otoczenie: działki zabudowane, obrzeża miasta, las
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Oferta CLASS, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.
Polecam działkę budowlaną w miejscowości Krążkowo, w odległości 2 km od Nowej Wsi Wielkiej.
Dobra cena!
Powierzchnia działki wynosi 1070m2, w kształcie prostokąta.
Media: prąd i woda.
Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową i ok. 100m drogą utwardzoną.
Istnieje możliwość zakupu działek w pobliżu o podobnych parametrach, 930 m2 - 2130 m2. (...)
601 476...
601 476 841